Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Tuchów - Oferty sprzedaży nieruchomości

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tuchów

Tuchów,małopolskie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 45m kw do którego przynależy piwnica o powierzchni ok.4m kw. W mieszkaniu zostały wymienione okna na plastikowe oraz ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchów

Tuchów,małopolskie

139 000 zł4 632 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W tuchowie Z widokiem na lasy! Na sprzedaż oferuję działkę budowlaną o powierzchni 46,32 ara, położoną w miejscowości Tuchów (powiat tarnowski),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchów

Tuchów,małopolskie

399 000 zł116 m² 3 439,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Świetna oferta, dom jednorodzinny W centrum tuchowa! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości tuchów, powiat tarnowski, o powierzchni 116m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Tuchów

Tuchów,małopolskie

139 000 zł4 632 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna W pobliżu lasu! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w miejscowości tuchów, powiat tarnowski o powierzchni 46,32 ara Działka usytuowana w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Tuchów,małopolskie

639 000 zł150 m² 4 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedamy dom do zamieszkania w gm. Tuchów. Sprzedamy budynek mieszkalny o powierzchni ok. 150m2 , składający się z przyziemia, parteru oraz piętra ,położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchów

Tuchów,małopolskie

167 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 826 m²

Na sprzedaż Dom drewniany w Tuchowie Powierzchnia działki: 88,26 ary (0,8826 ha). Działka ta oferuje wiele możliwości aranżacyjnych, zarówno pod względem ogrodu, jak i potencjalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchów

Tuchów,małopolskie

399 000 zł116 m² 3 439,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:623 m²

Dom jednorodzinny W centrum tuchowa! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości tuchów, powiat tarnowski, o powierzchni 116m2, usytuowany na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Tuchów

Tuchów,małopolskie

125 000 zł17 000 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka O powierzchni 1,7 ha Z dużym potencjałem! Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej zlokalizowanej w msc. Tuchów gmina Tuchów w małopolsce, znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tuchów,małopolskie

339 000 zł191 m² 1 774,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 698 m²

Dom w stanie surowym zamkniętym w centrum Tuchowa Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1698 m2, zabudowana budynkiem jednorodzinnym w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tuchów

Tuchów,małopolskie

2 350 000 zł297 m² 7 912,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom pod inwestycje z dużą działką 75 ar w Tuchowie (obecnie obiekt agroturystyczny) Na sprzedaż nieruchomość trzykondygnacyjna z pokojami z łazienkami, która obecnie funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Tuchów

Tuchów,małopolskie

145 000 zł2 800 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy malowniczą działkę rolno-budowlana o powierzchni 56 arów, składająca się z dwóch działek po 28 arów każda. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Tuchów

Tuchów,małopolskie

145 000 zł2 800 m² 51,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Rolnicza

Tuchów,małopolskie

69 000 zł623 m² 110,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,3 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tuchów,małopolskie

89 000 zł1 262 m² 70,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę położoną w Tuchowie o powierzchni 12,62 ar. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tuchów,małopolskie

498 000 zł110 m² 4 527 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 999 m²

Są miejsca, o których się nie mówi głośno. Bo Ci, którzy je odnajdują po prostu tam zostają. Gdzie poranna kawa smakuje inaczej. Gdzie cisza ma zapach jabłek, czereśni i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchów

Tuchów,małopolskie

870 000 zł180 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w Tuchowie Zapraszam do zakupu piętrowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 176 m , położonego w spokojnej okolicy Tuchowa. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołowa

Tuchów,małopolskie

599 000 zł167 m² 3 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowe domy W tuchowie! Inwestycja w Tuchowie, domy w zabudowie szeregowej. Ostatnie dwa domy! Czy jesteś wymagającym Klientem, który ceni sobie: - poczucie stylu i przestrzeń, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tuchów,małopolskie

298 000 zł40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trafia mieszkanie w Tuchowie o powierzchni całkowitej 40 m (w tym piwnica o powierzchni 2,2 m ), położone w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie oferuje funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tuchów,małopolskie

364 000 zł46 m² 7 827,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trafia mieszkanie położone w centralnej części Tuchowa. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 46,5 m (w tym piwnica o powierzchni 3,6 m ) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Tuchów,małopolskie

82 800 zł1 200 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży widokową działkę o powierzchni 12 arów, położoną w Tuchowie na ulicy Strzeleckiej. Parcela jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 48m x 25m. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Zielona

Tuchów,małopolskie

3 600 000 zł1 250 m² 2 880 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 640 m²

Sprzedam nieruchomość-budynek handlowo-usługowo-mieszkalny o łącznej pow.1250m2 na działce 3664m2 w dobrej lokalizacji przy głównej drodze na ul.Zielona 20 w całości wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tuchów,małopolskie

74 999 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 10 arów położona w malowniczej miejscowości Lubaszowa w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim, w gminie Tuchów Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tuchów

Tuchów,małopolskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferuje do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m 2 położone w Tuchowie przy ul.os.Osiedle Centrum. Lokal usytuowany na 4 Piętrze. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Tuchów,małopolskie

69 000 zł603 m² 114,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 arów, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta. Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Tuchów

Tuchów,małopolskie

79 000 zł1 456 m² 54,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno- budowlana o powierzchni 14,5 ara, położona w miejscowości Tuchów koło Tarnowa woj. małopolskie. Działka w kształcie prostokąta i o lekkim nachyleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Tuchów

Tuchów,małopolskie

149 000 zł4 632 m² 32,17 zł/m²

 

 

 

Tuchów,małopolskie

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Jeżeli szukasz dużego i komfortowego domu w topowej lokalizacji Tuchowa mam ofertę która może Ci się spodobać. Zapraszamy do zakupu przepięknego, piętrowego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Leśna

Tuchów,małopolskie

159 000 zł6 595 m² 24,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę usługową w miejscowości Tuchów, o powierzchni 66 arów. Pięknie położona na lekkim południowym stoku. W części porośnięta drzewami. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Reymonta

Tuchów,małopolskie

800 000 zł180 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Tuchów

Tuchów,małopolskie

159 000 zł6 595 m² 24,11 zł/m²

 

 

 

Tuchów,małopolskie

248 400 zł4 073 m² 60,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 40 arów, położoną w Tuchowie. Parcela jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 50m x 80,3m. Woda i prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tuchów

Tuchów,małopolskie

179 900 zł2 429 m² 74,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam! Oferuję działkę budowlaną o numerze 1929/3 zlokalizowaną w miejscowości Tuchów, w powiecie tarnowskim województwa małopolskiego. Nieruchomość położona jest na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Tuchów,małopolskie

699 000 zł392 m² 1 782,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja! Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom wolnostojący w stanie, dobrym do wejścia. Dom o powierzchni użytkowej 288 m 2 na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reymonta

Tuchów,małopolskie

800 000 zł180 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Długa

Tuchów,małopolskie

2 245 000 zł16 636 m² 134,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka inwestycyjna o pow. 16636 m2, położona w Tuchowie w okolicy Tuchowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. W planie zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przedmieście Górne

Tuchów,małopolskie

69 000 zł1 200 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 12 arowa działka w cichej i spokojnej dzielnicy na przedmieściach Tuchowa na ul. Przedmieście Górne. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej. W okolicy pojedyncze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tuchów

Tuchów,małopolskie

169 000 zł55 m² 3 072,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 826 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tuchów

Tuchów,małopolskie

100 000 zł3 372 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż posiadamy 3 działki budowlane przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową 81/1 o powierzchni 0,1877 ha 81/3 o powierzchni 0,1495 ha Dwie działki za cenę łączną 100 000 zł 81/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tuchów

Tuchów,małopolskie

790 000 zł240 m² 3 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Dom O powierzchni ok. 240 mkw Z dużym ogrodem 31,5 ar W zacisznym miejscu A jednocześnie W centrum tuchowa! lokalizacja: tuchów centrum gmina Tuchów powiat tarnowski woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozówki

Tuchów,małopolskie

980 000 zł136 m² 7 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. 136 m2, wolnostojący, parterowy z poddaszem, położony w Tuchowie.Budynek oddany do użytkowania w 2005 roku.Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tuchów,małopolskie

790 000 zł240 m² 3 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 150 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij